Attalea

Attalea – ztělesnění síly, odvahy a energie.

Tam, kde ostatním docházejí síly, tam kde se jiní vzdávají, tam kde nevidí východisko, tam se Attalea probouzí a vyráží do boje. Po boku jí kráčí její věrný lev. Nikdy svou paní neopouští a svým mocným řevem odradí všechny, kdo by jí chtěli zkřížit cestu.

Šrámy na duši i jizvy na těle Attalea dobře zná. Jako bojovnice Spravedlnosti jich utržila nespočet. Ačkoli je v boji tvrdá a nikdy se nevzdává, v srdci je laskavá a mírná. Její dotek dokáže vyléčit mnohé rány a trápení.
S odvahou se nerodíme. Odvážnými se stáváme. Abychom prokázali sílu a odvahu, nemusíme držet v rukou meč a čelit pohádkové devítihlavé sani. Někdy může být tou saní v našem životě „jen“ přiznat sami sobě vlastní slabost, přestat si lhát, vymlouvat se.

Místo meče pevně uchopit zodpovědnost za svůj život a podívat se pravdě do očí. To vyžaduje mnohdy mnohem víc odvahy než stanout proti mystické bestii.
Ten, kdo se nebojí postavit svým strachům a čelit bouřím, které život přináší, si může být jist, že Attalea se svým lvem budou stát vždy při něm a dodají mu sílu kdykoli bude potřebovat.
Kéž Attalea zažehne oheň ve všech statečných srdcích a dodá jim odvahu stanout svým démonům tváří v tvář.