Arae

Arae – ztělesnění hrdosti, úspěchu a ctižádosti.

Pokud skutečně známe sami sebe a své nitro, dokážeme rozeznat naše pravé poslání od povrchních tužeb, a za tím si jdeme.

Vedou nás k němu naše přání a sny. Krok za krokem, cílevědomě postupujeme a nikdo a nic nás nedokáže odradit od naší vize. I když neznáme cestu, věříme, že jdeme správně. Víme to. A naše srdce nám to potvrzuje. Zatímco naše okolí pochybuje, my jsme si jistí a hrdě čelíme všem výzvám. Neexistuje překážka, kterou bychom nedokázali zdolat.

Ano, cesta srdce není vždy snadná, ale pokud najdeme sílu se na ni vydat, náš život se promění. Kde dřív bylo prázdno a pusto, bude nyní smysl a naplnění. Kde byly pochyby, bude jistota. Kde byla slabost či váhání, bude síla a radost ze života.

Je čas rozeznat falešné volání po moci či slávě. Odolat šalbě okolního světa. Je čas se postavit za své skutečné sny, věřit jim a naplnit je.

Být hrdý znamená stát si za svými činy. Stát si za tím, kdo jsem. A takový člověk je hoden cti. Takový člověk dosáhne vždy úspěchu, protože nikdy nezradí sám sebe. Jen toho, kdo následuje hlas svého srdce, nevzdává se ani když tisíckrát padnul, doprovodí hvězdy a Arae do cíle.